18° Parçalı bulutlu
  • EURO 6.51
  • DOLAR 5.66

BAŞAK BURCU YORUMLARI

Sevgili Başaklar, Saat 02:47-09:58 arasında Ay-boşlukta ilerleyecek. Yarım kalan işlerimizi bitirelim. Ben boşluk etkisini, bir uyarı olarak kabul ediyorum. Gözden kaçan bir şeyleri görebilmemiz, bir yanlışı düzeltebilmemiz mümkün olur.

Saat 09:58 Koç burcunda ilerlemesini sürdürecek Ay, kimseye aldırmadan günü değerlendirmede etkilidir. Kazanç elde etmek, insanları etkilemek, hakkınızı almak yönünde bu enerji size destek verir.

Saat 12:27 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişki veya finansal sıkıntılara çözüm bulma arzumuzu işaret ediyor. Tabii ki kimseye eğilmeden, çıkarlarımızın farkında olarak hareket edeceğiz. Bunun tersi bir durum işimize gelmeyecek. Çünkü biliyoruz ki, bizi bizden başka kimse düşünmez. Onun için her şeye dikkat edeceğiz.

Saat 17:59 Ay-Satürn görünümü, kendi isteklerini bize dayatmaya çalışan kişiler yüzünden sıkılmamıza yol açar. Oysaki siz, zaten sorumluluklarınızı bilen kişilersiniz. Bu kadar bencil olmalarına kızarsınız.

Saat 22:14 itibariyle yöneticiniz Merkür, Pluto bir görünüm yapıyor ve aşk hayatınızda bir dönüşümü işaret ediyor. Ayrıca hem yaratıcı gücünüzü besliyor hem de aklı başında seçimlerde bulunmanızı sağlıyor. Büyüme ve dönüşüm anlamındaki olumlu gelişmeleri işaret eden hayatınızdaki gerekli olanlarla gereksizleri birbirinden ayırmanız için size yardımcı oluyor. Ayrıca aşkın hayatınızdaki anlamını tekrar gözden geçirmenizde, akıllı kararlar almanızda size rehberlik ediyor.

Bizi huzurlu kılacak gelişmelerle karşılaştığımız bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu