18° Parçalı bulutlu
  • EURO 6.51
  • DOLAR 5.66

OĞLAK BURCU YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar, Saat 02:47-09:58 arasında Ay-boşlukta ilerleyecek. Düşünmeden karar vermeyelim. Bir gecikme yaşanırsa, bir zorluk olursa hemen moralimizi bozmayalım. Bir daha gözden geçirelim. Dışarı çıkalım, yürüyüş yapalım, sevdiklerimizle sohbet edelim.

Saat 09:58 Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Coşkulu ve oldukça aktifiz. Ancak bir o kadar da hakimiyetçiyiz. Canımızı sıkan bir şey oldu mu, tepki gösteririz. Evde yapılacak işlerimiz varsa onlarla uğraşırız. Ailevi konularda sözümüz dinlensin isteriz.

Saat 12:27 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ailevi hayatımız ve finansal konularda fayda-zarar hesabı yapacağız. Bizi sinirlendiren, yoran, bencil davranan kişilere tolerans göstermeyiz. Fikrimizi açıkça söyleriz. Çıkarımızı önemseriz. Buna uymayan kişileri uyarmayı biliriz.

Saat 17:59 Ay-Satürn görünüm etkisinde, birileri sadece kendini düşünüyor, size destek olmuyorsa, sorumsuz davranıyorsa canınız sıkılır. Doğal olarak tepkisel davranırsınız.

Saat 22:14 Merkür-Pluto olumlu görünümü, hem iş hayatınız, hem hayata bakış açınız, hem de statü elde etmeniz yönündeki mücadelenizin işareti olup, toplum önünde başarılı bir kişi olmanızı sağlayan yükselişin de simgesidir. Kazancınızla ilgili konularda bugünlerde önemli görüşmeler, gelişmeler meydana gelebilir. Kendinizi, yapmak istediklerinizi, atılımlarınızı, kararlarınızı bu etki altında ciddi manada öne sürebilecek güçtesiniz. Kendinizden emin bir şekilde ilerlediğinizi fark edebilirsiniz. Sözel yönden kimle, nasıl konuşmanız gerektiğini anlar, planlarınızı ona göre yapabilirsiniz. Otoriteler bizzat sizinle görüşmek isteyebilir veya iş konusundaki sorunlarınızı uygun bir şekilde konuşarak çözüme bağlayabilirsiniz.

Bizi huzurlu kılacak gelişmelerle karşılaştığımız bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu