26° Parçalı az bulutlu
 • EURO 5.27
 • DOLAR 4.48

Çumra Ticaret Odası Kalitesini Tescilledi

Çumra Haber - 14 Şubat 2017 08:38 A A

Yaklaşık 3 aydır devam eden TS-EN ISO 9001 kalite yönetim sistemi çalışmalarını sürdüren Çumra Ticaret Odası 10 Şubat 2017 de Çumra Ticaret Odası kongre salonunda yapılan bir törenle belgesini aldı.
Törene Çumra Kaymakamı Uğur Kalkar, Ziraat Odası Başkanı Süleyman Akbaş, Şöförler Odası Başkanı Himmet Önay ve çok sayıda davetli katıldı.
Törende konuşan Çumra Ticaret Odası Başkanı Metin Kural: “Bu belgeyi almamızda bize destek olan başta ADN Kıraç Yönetim Danışmanlığı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Muzaffer Kıraç ve ekibine teşekkür ederiz, Odamız Yönetim Kurulu, Meclis ve Çalışanlar olarak çok fazla emek harcamış ve bu emeğin sonucunu da kalite belgemizde taçlandırmış olduk. Bu belge Odamıza ve İlçemize hayırlı olsun “ dedi.
Törende söz alan Çumra KaymakamıUğur Kalkar İse şunları belirtti; “Bu kalite belgesi sadece odamızın değil hepimizin göğsünü kabartmıştır. Yönetim de kaliteyi artırmak sistemli çalışmak kalkınmanın temel taşıdır. Odamız başta Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kural beyi ve çalışanları tebrik ederim’’ dedi.
Törenden sonra katılımcılara kurumsallaşma ile ilgili kısa bir sunum yapan Adn eğitmenine teşekkür plaketi veren Çumra Ticaret Odası Genel Sekreteri Ahmet Temiz ise:” hedefimiz 5 yıldızlı oda olmak ,bundan sonra akreditasyon çalışmaları hız kazanacak” dedi. A.ARAN

Çumra Haber - 08:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR

 • 01
  Sağlık Bakan Yardımcısı Öğütken:
  KONYA (AA) – Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken, organ bağışının yetersiz olması nedeniyle her yıl yaklaşık 3 bin kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. Ögütken, Konya Şeker Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Torku) çalışanlarının organ bağışına vermiş olduğu katkı dolayısıyla düzenlenen ödül töreninde, Türkiye’de organ nakli çalışmalarının verimliliğini arttırmak amacıyla 2000’li yılların başlarında bakanlığın koordinasyonu ve […]
 • 02
  Konya-Antalya yolunda ulaşıma kar engeli
  İç Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan en kısa yol konumundaki Konya-Antalya yolunda akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sonrası ulaşım güçlükle sağlanabildi.
 • 03
  ÇUMRA’DAN KONYA’YA KÜLTÜR GEZİSİ
  Çumra Belediyesi’nin 2014 yılında başlattığı “40 Kardeş Eğitim ve Kültür Gezileri” devam ediyor. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz, gençlere yönelik projeleri olduğunu anlattı. Oğuz, “Bu projelerimizden biri de lise düzeyi ve 12. sınıf öğrencilerini öncelikli olarak kapsayan 40 Kardeş Eğitim ve Kültür Gezileriydi. Bu projemizin bu yıl 4.yılındayız ve gençlerimizle […]
 • 04
  Spor Toto Süper Lig
  Spor Toto Süper Lig’in 22.
 • 05
  Otomobil çalıp parkta çekirdek yerken yakalanan şüpheliler tutuklandı
  Durum, 22 Mayıs Pazar günü saat 21.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Aziziye Mahallesi Mevlana Müzesi karşı meydana geldi.