Kadınlar, Şebnem Schaferla yarıştı

Dağıtılmış etkinlikler düzenlenen Nata Vega Outlet Alışveriş Merkezi’nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü de unutulmadı.

11 Mart 2017 Cumartesi, 11:12

Dağıtılmış etkinlikler düzenlenen Nata Vega Outlet Alışveriş Merkezi’nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü de unutulmadı. Sunuculuğunu meşhur manken Şebnem Schafer’ın yaptığı yarışmada, katılımcılara değişik hediyeler verildi. Yalnızca kadınların yarıştığı yarışma konseptinde eğlenceli dakikalar geçiren kadınlar, Dünya Kadınlar Günü’nü bütün coşkusuyla kutladılar.

“Bütün kadınlar fazla azimliydiler”

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Ankara’da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Schaefer, “Ankara’da ve Nata Vega Outlet’te olmaktan mutluluk duydum. Fazla neşelendirici bir yarışma geçti. Bütün kadınlar çok azimliydiler. Ben burayı çok seviyorum. Bilhassa bu alışveriş merkezinin ambiyansı vesaire çok güzel. Kadınlar günü sebebiyle güzel giyindim; beyaz ve çiçekli giyindim. Bayan bir çiçektir. diğer taraftan beyaz; berraklık anlamına geldiği için bugün böyle bir kıyafet seçtim. Kadınlar sırf bugün için değil, her gün özeldir“ diye konuştu.

“Finale kalacağımı tahmin bile etmiyordum”

Yarışmada birinci olup, keza tek taş yüzük keza de 5 beş yıldızlı bir otelde çift kişilik tatil kazan bir çocuk annesi Ayşegül Doğdu ise yarışması sonrası duygularını şöyle açıklama etti:

“böylece heyecanlıyım, mutluyum ama hepsini aynı anda yaşıyorum. Finale kalacağımı varsayım bile etmiyordum. Elenirim diye düşünüyorum. Fazla hoş bir yarışmaydı. Ilk beş’e kaldığım için tek taş yüzük kazandım, birinci olduğum için de tatil kazandım. Raslantı katıldım. Bir arkadaşın gelmeyeceğini söylediler, katılır mısın? Diye rica ettiler. Bu şekilde yarışmaya katıldım.”

Yarışmaya katılan tüm yarışmacılara Türkiye’nin en uzun akvaryumuna giriş bileti, sözde finale kalan beş yarışmacıya tek taş yüzük, birinci olan yarışan ise 5 yıldızlı Çam Otelde çift karakter konaklama ve tek taş yüzüğün sahibi oldu.  

Emre YüzügüldüYorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konyaliyiz.Net - Konya İnternet - Cumradan.com