27° Az bulutlu
 • EURO 5.33
 • DOLAR 4.53

Kısa sürede İngilizce için Ec English

Advertorial - 25 Mayıs 2018 18:23 A A

 

İngilizce, günümüzde ihtiyaçtan çok zaruri hale gelmiş yabancı dillerden biridir. Dünyanın her yerinde konuşulan, iş alanında, ticari alanda, finans alanında, teknoloji alanında, sinema, kültür, tiyatro ve daha insan hayatını ilgilendiren her alanda yabancı dilin önemi kendini göstermektedir. Bu da insanların bir şekilde İngilizce öğrenmesini mecburi bir hale getirmektedir, bu nedenle ülkemizde veya İngilizcenin popüler olarak kullanıldığı diğer tüm ülkelerde çok sayıda eğitim kurumu bulunmaktadır. Tabi ki dil öğrenmek için tercih edilen okulun ve ülkenin önemi çok büyüktür. Dediğimiz gibi ülkemizde çok sayıda dil okulunu bulabilmek ve buralardan eğitim almak son derece kolaydır, ancak akli selim düşünen herkes bilir ki resmi dili farklı olan bir ülkede, farklı bir dil öğrenmek son derece zordur. İngiltere, İngilizcenin anayurdu olarak kabul edilen ülkedir. Avrupa’nın kuzeyinde, Büyük Britanya Adası’nda yer alan ülke, coğrafi konum olarak son derece mutedil bir noktadır. Bunun etkisi ile uzun süreler boyunca egemenliği altında birçok ülkeyi bırakmış ve bu ülkelere kendi kültürünü bir şekilde aşılamıştır. Eğitim alanında da başarısıyla kendinden söz ettiren İngiltere birçok dil okuluna ev sahipliği yapmaktadır. Genel olarak kaliteli eğitim kurumlarına ev sahipliği yapan İngiltere bazı dil okulları ile daha fazla ün yapmıştır. Bunlardan biri de Ec English İngilizce dil okuludur.

Ec English ile İngilizce

Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Malta ve Güney Afrika’da şubeleri bulunan bu okul, yoğun olarak eğitim için tercih edilen ve dünyada dil okulları arasında en çok bilinirlik kazanan yerlerden biridir. Gerek eğitimde kullanılan teknikler, gerek öğrencileri okul ortamına alıştırmak adına düzenledikleri aktiviteler, öğrencilerin hem okula kısa sürede adapte olmasını sağlamakta hem de daha kısa sürede eğitime aşina olmalarını sağlamaktadır. Her anlamda kaliteli eğitimlerin yeri olarak kendinden söz ettiren ve ülkemizden de her yıl binlerce öğrencinin tercih ettiği okullardan biri olan Ec English, kaliteli eğitimin adresi olarak kendinden söz ettiren ve eğitim sonrasın genel olarak öğrencilerini başarı ile mezun eden bir okuldur. Tabi saydığımız olumlu özelliklerine ek olarak diğer özelliklerinden yani program seçeneklerinden de söz etmemiz gerekiyor. Temel İngilizce, akademik İngilizce, yoğunlaştırılmış İngilizce, iş İngilizcesi, mesleki İngilizce ve kamp programları ile küçük yaştaki çocukların İngilizce diline karşı aşinalığını arttıran eğitim kurumu, devlet denetimi altında olup, dünya standartlarında eğitim veren bir kuruluştur. Kurulduğu günden bu yana her yıl binlerce uluslararası öğrencinin yabancı dil öğrenmek için başvurdukları bu okul, her anlamda kendinden söz ettirmekte ve her sene mezun ettiği öğrenciler kadar referans toplamayı başarabilmektedir.

Kayıt için iletişime geçin

İngilizce öğrenmek isteyenlere uzun zamanların deneyim ve uzmanlığı ile destek veren kurumumuz, İngiltere dil okulları konusunda son derece birikimli ve tecrübelidirler. Kısa sürede dil öğrenmek isteyenlere sunduğumuz alternatiflerimiz sayesinde, dil öğrenmek isteyenler hem dil öğrenme imkanını hem de kariyerinde daha yüksek basamaklara çıkmanın keyfini yaşamaktadırlar. Siz de yabancı dil öğrenmeye karar verdi iseniz ve tercihiniz Ec English İngiltere dil okullarından yana ise iletişim numaramızdan arayarak danışmanlarımızdan bilgi alabilir, internet sitemizi ziyaret ederek okul bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.realegitim.com/ec-english-ingiltere-dil-okullari/

Advertorial - 18:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR

 • 01
  Sağlık Bakan Yardımcısı Öğütken:
  KONYA (AA) – Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken, organ bağışının yetersiz olması nedeniyle her yıl yaklaşık 3 bin kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. Ögütken, Konya Şeker Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Torku) çalışanlarının organ bağışına vermiş olduğu katkı dolayısıyla düzenlenen ödül töreninde, Türkiye’de organ nakli çalışmalarının verimliliğini arttırmak amacıyla 2000’li yılların başlarında bakanlığın koordinasyonu ve […]
 • 02
  Konya-Antalya yolunda ulaşıma kar engeli
  İç Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan en kısa yol konumundaki Konya-Antalya yolunda akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sonrası ulaşım güçlükle sağlanabildi.
 • 03
  ÇUMRA’DAN KONYA’YA KÜLTÜR GEZİSİ
  Çumra Belediyesi’nin 2014 yılında başlattığı “40 Kardeş Eğitim ve Kültür Gezileri” devam ediyor. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz, gençlere yönelik projeleri olduğunu anlattı. Oğuz, “Bu projelerimizden biri de lise düzeyi ve 12. sınıf öğrencilerini öncelikli olarak kapsayan 40 Kardeş Eğitim ve Kültür Gezileriydi. Bu projemizin bu yıl 4.yılındayız ve gençlerimizle […]
 • 04
  Spor Toto Süper Lig
  Spor Toto Süper Lig’in 22.
 • 05
  Otomobil çalıp parkta çekirdek yerken yakalanan şüpheliler tutuklandı
  Durum, 22 Mayıs Pazar günü saat 21.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Aziziye Mahallesi Mevlana Müzesi karşı meydana geldi.