Az bulutlu
 • EURO 6.18
 • DOLAR 5.48

Akşehirde yazarlardan konferans

Kitap Fuarı’na katılan yazarlar düzenlenen konferanslarla okurlarla buluşuyor.Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Akşehir İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü’nün birlikte yürüttüğü; Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, Akşehir Ticaret ve Sanayi.
Konya Haber - 5 Mayıs 2017 13:10 A A

Kitap Fuarı’na katılan yazarlar düzenlenen konferanslarla okurlarla buluşuyor.

Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Akşehir İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü’nün birlikte yürüttüğü; Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası, İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Center Yayınevi işbirliği ile ’Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor’ ismiyle düzenlenen proje dahilinde açılan ‘Akşehir 3. Kitap Fuarı’nda Akşehirlilerle buluşan yazarlar imza günlerinin yanı sıra düzenlenen konferanslarla da okurlarıyla buluşuyorlar. Bu kapsamda Yazar Erdal Demirkıran ve Yazar Bilal Sami Gökdemir Zekai Baloğlu Kapalı Spor Salonunda düzenlenen konferanslarla okurlarıyla buluştu.

Yazar Erdal Demirkıran, başarılı olmanın ve büyük düşünerek hedeflere ulaşmanın yollarını anlatırken Yazan Bilal Sami Gökdemir’de düzenlenen konferansta başarıya giden yolda yapılması gerekenleri kendi hayatından örneklerle anlattı.

Habertürk TV’de ‘Öteki Gündem’ isimli programı sunan, Sunucu ve Yazan Cansu Canan Özgen’de kitap fuarı kapsamında Akşehir KYK Kız Yurdunda düzenlenen konferansta öğrencilerle buluştu.

Yazan Özgen yaptığı konuşmada, “Allah’ın insanlarla konuştuğuna inanıyorum. Bir probleminiz olduğunda yakın bir arkadaşınızın ağzıyla konuşup problemlerinizi çözer, ağlayan olduğunuzda gökyüzünde açan bir gökkuşağı ile konuşur ya da canınız sıkkın olduğunda okşadığınız kediyle konuşur. O size her zaman yakındır. Ben canım sıkıldığında Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in hayatını okuyup, onun yaşadıkları ile kendime yol çiziyorum. Hayatta başarılı olmak için mutlaka inanın. İnandığınızda hedeflediğiniz noktaların daha üstteki seviyelerine geleceğinizi mutlaka göreceksiniz” diye konuştu.

Yazar Cansu Canan Özgen konferans sonunda kitabını imzalayıp sonradan Zekai Baloğlu Kapalı Spor Salonu’ndaki kitap fuarına geçerek burada da kitaplarını imzaladı.

Konya Haber - 13:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR

 • 01
  ÇUMRA’DAN KONYA’YA KÜLTÜR GEZİSİ
  Çumra Belediyesi’nin 2014 yılında başlattığı “40 Kardeş Eğitim ve Kültür Gezileri” devam ediyor. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz, gençlere yönelik projeleri olduğunu anlattı. Oğuz, “Bu projelerimizden biri de lise düzeyi ve 12. lifeproof iphone 7 phone cases sınıf öğrencilerini öncelikli olarak kapsayan 40 Kardeş Eğitim ve Kültür Gezileriydi. iphone 7 […]
 • 02
  Sağlık Bakan Yardımcısı Öğütken:
  KONYA (AA) – Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken, organ bağışının yetersiz olması nedeniyle her yıl yaklaşık 3 bin kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. Ögütken, Konya Şeker Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Torku) çalışanlarının organ bağışına vermiş olduğu katkı dolayısıyla düzenlenen ödül töreninde, Türkiye’de organ nakli çalışmalarının verimliliğini arttırmak amacıyla 2000’li yılların başlarında bakanlığın koordinasyonu ve […]
 • 03
  Konya-Antalya yolunda ulaşıma kar engeli
  İç Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan en kısa yol konumundaki Konya-Antalya yolunda akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sonrası ulaşım güçlükle sağlanabildi.
 • 04
  Spor Toto Süper Lig
  Spor Toto Süper Lig’in 22.
 • 05
  İlk yardım eğitimi neleri kapsar
  Kazalar, insanın önüne geçemediği doğal olaylardır. Bunlar, bazen afet, bazen doğa kaynaklı olaylardır ve bazen de insanın sebebiyet verdiği olaylar olabilmektedir. Yangın, afet, sel, deprem gibi doğa olayları karşısında insanın yapabileceği en önemli şey, öncesinden tedbir almaktır, bu tip olaylar öncesinden haber alınabilecek durumlar olmadığı için öncesinde önlem almak bir anlamda daha az kayıp ile […]