14° Açık
  • EURO 7.28
  • DOLAR 6.19

KOVA BURCU YORUMLARI

Sevgili Kovalar, saat 02:50 Güneş-Satürn görünümü, işlerinizi hallederken önünüze çıkabilecek zorlukların işaretçisidir. Bu bir ilişki, iş ortaklığı veya farklı konularda olabilir. Sabırlı ve dayanıklı olmanız gerekir. Bürokratik zorluklar karşımıza çıkabilir. Yurtdışıyla ilgili işler için gerekli belgeler istenebilir. Bir iş başvurunuz beklemeye alınabilir. Bütün bunlar zamanla düzelecektir. Bugün sakin olmakta yarar var.

26 Eylül saat 03:11 - 18 Şubat 2019 saat 12:08 tarihleri arasında kısa bir süre Chiron Balık burcuna geri dönecek. Parasal anlamda güvende olmak için daha fazla çaba gerekebilir. Mal, mülk sahibi olma arzusu, kimi zaman haddinden fazla para biriktirmeye yol açabilir. Hani dilimizde bir benzetme vardır -var yemez derler, işte aynı o şekilde. Ancak böyle davranmanızın sebebi, elinizde olmayan kaybetmek korkusu nedeniyledir. Tabii ki her Yay bu durumda olmayabilir. Kimilerinizde ise bu durum aşırı derecede iyiliksever bir insanın göstergesidir. Öyle ki, elindeki avucundaki insanlarla paylaşır, kendinden çok başkalarına yardımcı olur. Ancak bu bazen öylesine sınırları aşar ki, bir bakar cebinde beş kuruşu kalmamış. Şifacılık yoluyla kazanılan parayı gösterdiği gibi finansal konulardaki yetenekliliğinizin başkalarının işine yaraması şeklinde de gelişmeler yaşanabilir. Yani birilerine akıl verirsiniz ancak bu aklı kendiniz için kullanmayı düşünmezsiniz.

Saat 13:28 - 27 Ekim saat 10:16 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu zaman diliminde, dışa karşı her ne kadar güçlü gibi dursak da, kimsenin bilmediği ancak bizi rahatsız eden meseleler nedeniyle hassas düşünürüz.

Yaralarınızın şifa bulması ve günü güzellikler içinde geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu