18° Açık
 • EURO 4.99
 • DOLAR 4.09

Çocuklar Neden Harika Kanatları Seviyor?

Advertorial - 21 Eylül 2017 14:06 A A

Özellikle erkek çocuklarımızın robotlara olan ilgisini biliyoruz. Fakat çocuklarımızın ellerinden düşürmedikleri bu robot oyuncaklarının onları şiddete yönlendirmemesini istiyoruz. Burada da devreye Harika Kanatlar giriyor. Şimdi hep birlikte ‘Neden Harika Kanatlar?’ sorusunun cevaplarını göreceğiz.

 1. Dostluk kazanacak

Sevimli kahramanlarımız için en önemli olan nokta dostluk ve zorlukların üstesinden birlikte gelme. Savaşmanın değil birlik olmanın üzerinde duran karakterlerimiz yardıma ihtiyaç duydukları anda birbirlerine gitmekten çekinmiyorlar. Bu önemli noktayı gözden kaçırmayan çocuklarımız onların her macerasını yakından takip ediyor.

 1. Gezenti Jett

Harika Kanatlar üyelerinin birer birer katılmasını sağlayan olay Jett’in kargolarını sürekli farklı ülkelere götürüyor olmasıydı. Jett yanlış yerlere gittikçe Harika Kanatlar bir yeni üye daha kazandı. Jett’in gezme tutkusu bize daha yepyeni birbirinden sevimli karakterler getirsin.

 

 1. Birlikten kuvvet doğuyor

Hata yapıldığında ya da yardıma ihtiyaç duyulacak bir durumda tüm karakterlerimiz hazır halde bekliyor. Birlikte üzerinden kalktıkları işlerde de hep başarılı oluyorlar.

 

 1. Her görev bir macera

Karakterlerimiz her yolculuklarında birbirinden renkli olaylara tanık oluyorlar. Gittikleri ve gerçekleştirdikleri her görevde mutlaka yeni bir şeyler öğrenerek dönüyorlar. Kimi zaman gizemli, çoğu zaman da hareketli, heyecanlı, öğretici ve birbirinden farklı deneyimler sayesinde çocuklarımız Harika Kanatlar diyor.

 

 1. Dünyayı tanıtıyor

Karakterlerimiz sürekli farklı ülkelere ve değişik mekânları keşfettikleri için çocuklarımızda gittikleri bu yerler hakkında bilgiler ediniyor. Aynı zamanda,  merak duygularını geliştiren olaylar ile karşılaştıklarında da kimi zaman siz büyüklerinin yardımıyla kimi zaman da kendi çabalarıyla yeni bilgiler öğrenerek Dünya’mızı tanıyorlar.

 

 1. Güç yarışı yok

Karakterlerimizin hiçbir mücadelesinde güç yarışı içinde olmadığını görüyoruz. Onlar birlikte hareket etmelerinin, bilgilerinin, deneyimlerinin ve iyi kalpliliklerinin sonucu alıyorlar. Bizim de hayatımızda karşılaşacağımız zorluklara tanık olan karakterlerimiz çocuklarımıza iyi birer örnek oluyorlar.

 

 

Harika Kanatlar karakterlerinin çocuklarımız için bu 6 sebepten çok daha fazlası olduğu biliyoruz. Onları şiddete yönlendirecek, kendi benliklerinden uzaklaştıracak ve onları sadece oyalayacak oyuncakların yanında Harika Kanatlar çocuklarımıza çok daha fazla deneyim yaşatacak. Birbirinden güzel Harika Kanatlar Oyuncakları için karakterdukkani.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Advertorial - 14:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR

 • 01
  Sağlık Bakan Yardımcısı Öğütken:
  KONYA (AA) – Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken, organ bağışının yetersiz olması nedeniyle her yıl yaklaşık 3 bin kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. Ögütken, Konya Şeker Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Torku) çalışanlarının organ bağışına vermiş olduğu katkı dolayısıyla düzenlenen ödül töreninde, Türkiye’de organ nakli çalışmalarının verimliliğini arttırmak amacıyla 2000’li yılların başlarında bakanlığın koordinasyonu ve […]
 • 02
  Konya-Antalya yolunda ulaşıma kar engeli
  İç Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan en kısa yol konumundaki Konya-Antalya yolunda akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sonrası ulaşım güçlükle sağlanabildi.
 • 03
  Spor Toto Süper Lig
  Spor Toto Süper Lig’in 22.
 • 04
  Otomobil çalıp parkta çekirdek yerken yakalanan şüpheliler tutuklandı
  Durum, 22 Mayıs Pazar günü saat 21.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Aziziye Mahallesi Mevlana Müzesi karşı meydana geldi.
 • 05
  ÇUMRA İLÇE JANDARMANIN TİTİZLİĞİ İLE KISA SÜREDE ZANLILAR YAKALANDI
  Konya’nın Çumra ilçesinde yanmış otomobilde erkek cesedi bulunmasıyla ilgili 2 kişi tutuklandı. Konya’nın Çumra ilçesinde yanmış otomobilde erkek cesedi bulunmasıyla ilgili 2 kişi tutuklandı. Alibeyhüyüğü Mahallesi’nde yanmış otomobilde ceset bulunmasıyla ilgili soruşturma başlatan jandarma ekipleri, aracın Nebahat Ulukavak’a ait olduğunu belirledi. Cesedin ise kadının, bir gündür kendisinden haber alınamayan oğlu Emre Ulukavak’a (27) ait olduğu […]