12° Parçalı bulutlu
 • EURO 4.67
 • DOLAR 3.79

ÇUMRA GENÇLİK MERKEZİ VE YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU AÇILIYOR

Çumra Haber - 28 Ekim 2017 08:24 A A

Çumra Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu bugün açılıyor.  Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; İlçemize Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından kazandırılan Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz  bugün saat 13:30’da Konya Mevlana Meydanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan toplu açılış töreniyle açılışı yapılacak dedi. Çumra Belediye Başkanı Oğuz; Çumra’ya kazandırılan Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu için başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başkan Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Faruk Özçelik’e teşekkür etti. Ayrıca başkan Oğuz ilçeye kazandırılan tesisler hakkında; Gençlik Merkezinin 3.Milyon 476 Bin TL  değerinde ve 4200 m2 alana sahip olduğunu, Yüzme Havuzunun ise 4 Milyon 850 bin TL  değerinde ve 4000 m2 alan sahip olduğu  bilgisini verdi. Son olarak Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz  Cumhurbaşkanı tarafından Konya Mevla Meydanında yapılacak olan açılışlara tüm halkımız davetlidir. Bugün saat 11.30 Çumra Belediyesi önünden hareket edilecek.  Çumra Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu bugün açılıyor.  Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; İlçemize Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından kazandırılan Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz  bugün saat 13:30’da Konya Mevlana Meydanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan toplu açılış töreniyle açılışı yapılacak dedi. Çumra Belediye Başkanı Oğuz; Çumra’ya kazandırılan Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu için başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başkan Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Faruk Özçelik’e teşekkür etti. Ayrıca başkan Oğuz ilçeye kazandırılan tesisler hakkında; Gençlik Merkezinin 3.Milyon 476 Bin TL  değerinde ve 4200 m2 alana sahip olduğunu, Yüzme Havuzunun ise 4 Milyon 850 bin TL  değerinde ve 4000 m2 alan sahip olduğu  bilgisini verdi. Son olarak Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz  Cumhurbaşkanı tarafından Konya Mevla Meydanında yapılacak olan açılışlara tüm halkımız davetlidir. Bugün saat 11.30 Çumra Belediyesi önünden hareket edilecek.

Çumra Haber - 08:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR

 • 01
  Sağlık Bakan Yardımcısı Öğütken:
  KONYA (AA) – Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken, organ bağışının yetersiz olması nedeniyle her yıl yaklaşık 3 bin kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. Ögütken, Konya Şeker Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Torku) çalışanlarının organ bağışına vermiş olduğu katkı dolayısıyla düzenlenen ödül töreninde, Türkiye’de organ nakli çalışmalarının verimliliğini arttırmak amacıyla 2000’li yılların başlarında bakanlığın koordinasyonu ve […]
 • 02
  Otomobil çalıp parkta çekirdek yerken yakalanan şüpheliler tutuklandı
  Durum, 22 Mayıs Pazar günü saat 21.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Aziziye Mahallesi Mevlana Müzesi karşı meydana geldi.
 • 03
  Spor Toto Süper Lig
  Spor Toto Süper Lig’in 22.
 • 04
  Konya-Antalya yolunda ulaşıma kar engeli
  İç Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan en kısa yol konumundaki Konya-Antalya yolunda akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sonrası ulaşım güçlükle sağlanabildi.
 • 05
  ÇUMRA İLÇE JANDARMANIN TİTİZLİĞİ İLE KISA SÜREDE ZANLILAR YAKALANDI
  Konya’nın Çumra ilçesinde yanmış otomobilde erkek cesedi bulunmasıyla ilgili 2 kişi tutuklandı. Konya’nın Çumra ilçesinde yanmış otomobilde erkek cesedi bulunmasıyla ilgili 2 kişi tutuklandı. Alibeyhüyüğü Mahallesi’nde yanmış otomobilde ceset bulunmasıyla ilgili soruşturma başlatan jandarma ekipleri, aracın Nebahat Ulukavak’a ait olduğunu belirledi. Cesedin ise kadının, bir gündür kendisinden haber alınamayan oğlu Emre Ulukavak’a (27) ait olduğu […]