23° Parçalı bulutlu
 • EURO 4.96
 • DOLAR 4.07

ÇUMRA’DA HİLM SAHİBİ İNSAN ANLATILDI

Çumra Haber - 24 Ekim 2017 09:00 A A

Konya Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Okulu Projesi kapsamında okullara tiyatro gösterileri ile değerlerin anlatıldığı ekibin rotası bu sefer Çumra’daydı. Çumra Abdülhamit Han İmam Hatip  Ortaokulunda düzenlenen gösteriye Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’da katıldı. Çumra Abdülhamit Han İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen gösteride ilk önce Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz öğrencilerle sohbet etti sonra öğrencilerle birlikte Hilm Sahibi insan konulu tiyatro gösterisini izledi. Öğrencilerin mutlulukları gözden kaçmadı. Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz Öğrenicilere okullarının ismi olan Cennet Mekan Sultan Abdülhamit Hanın Ülke için en önemlisi ise Çumra için neler yaptığını anlattı. Öğrencilerle karşılıklı sohbetten sonra öğrencilerle beraber gösterileri izledi ve öğrencilerle birlikte bu gösterilerin kazandırılmasında bizlerin ayağına kadar getirilmesini sağlayan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e ve ekibine teşekkür etti.  Konya Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Okulu Projesi kapsamında okullara tiyatro gösterileri ile değerlerin anlatıldığı ekibin rotası bu sefer Çumra’daydı. Çumra Abdülhamit Han İmam Hatip  Ortaokulunda düzenlenen gösteriye Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz’da katıldı. Çumra Abdülhamit Han İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen gösteride ilk önce Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz öğrencilerle sohbet etti sonra öğrencilerle birlikte Hilm Sahibi insan konulu tiyatro gösterisini izledi. Öğrencilerin mutlulukları gözden kaçmadı. Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz Öğrenicilere okullarının ismi olan Cennet Mekan Sultan Abdülhamit Hanın Ülke için en önemlisi ise Çumra için neler yaptığını anlattı. Öğrencilerle karşılıklı sohbetten sonra öğrencilerle beraber gösterileri izledi ve öğrencilerle birlikte bu gösterilerin kazandırılmasında bizlerin ayağına kadar getirilmesini sağlayan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e ve ekibine teşekkür etti.

Çumra Haber - 09:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR

 • 01
  Sağlık Bakan Yardımcısı Öğütken:
  KONYA (AA) – Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken, organ bağışının yetersiz olması nedeniyle her yıl yaklaşık 3 bin kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. Ögütken, Konya Şeker Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Torku) çalışanlarının organ bağışına vermiş olduğu katkı dolayısıyla düzenlenen ödül töreninde, Türkiye’de organ nakli çalışmalarının verimliliğini arttırmak amacıyla 2000’li yılların başlarında bakanlığın koordinasyonu ve […]
 • 02
  Konya-Antalya yolunda ulaşıma kar engeli
  İç Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan en kısa yol konumundaki Konya-Antalya yolunda akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sonrası ulaşım güçlükle sağlanabildi.
 • 03
  Spor Toto Süper Lig
  Spor Toto Süper Lig’in 22.
 • 04
  Otomobil çalıp parkta çekirdek yerken yakalanan şüpheliler tutuklandı
  Durum, 22 Mayıs Pazar günü saat 21.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Aziziye Mahallesi Mevlana Müzesi karşı meydana geldi.
 • 05
  ÇUMRA İLÇE JANDARMANIN TİTİZLİĞİ İLE KISA SÜREDE ZANLILAR YAKALANDI
  Konya’nın Çumra ilçesinde yanmış otomobilde erkek cesedi bulunmasıyla ilgili 2 kişi tutuklandı. Konya’nın Çumra ilçesinde yanmış otomobilde erkek cesedi bulunmasıyla ilgili 2 kişi tutuklandı. Alibeyhüyüğü Mahallesi’nde yanmış otomobilde ceset bulunmasıyla ilgili soruşturma başlatan jandarma ekipleri, aracın Nebahat Ulukavak’a ait olduğunu belirledi. Cesedin ise kadının, bir gündür kendisinden haber alınamayan oğlu Emre Ulukavak’a (27) ait olduğu […]