Parçalı bulutlu
 • EURO 6.07
 • DOLAR 5.36

Fikret Orman: ‘Önümüzdeki günler Beşiktaşlılar için daha aydınlık olacak’

Orman, kulübün mecmuasının ekim rakamı için bir yazı kaleme aldı.
Spor - 2 Ekim 2017 14:01 A A

Orman, kulübün mecmuasının ekim rakamı için bir yazı kaleme aldı. Fikret Orman, yazısında, “Önümüzdeki günlerin Beşiktaş ve Beşiktaşlılar için çok daha hoş ve aydınlık olacağına tüm kalbimle inanıyorum. Bizim tek emelimiz Beşiktaşlılar’ı mutlu etmek. “Efendi”lik içinde “sadakat”yı unutmadan, her geçen gün daha fazla birlik ve beraberlikle bu sezon sonunda da motorlarımızı maviliklere müddetceğiz” ifadelerine yer verdi. Fikret Orman’ın yazısının tamamı şöyle:

“Sevgili Beşiktaşlılar,

Küreselleşme siyasetlerimizi birer birer yaşama geçiriyor ve bunun meyvelerini yavaş yavaş alıyoruz. Beşiktaşımız’ın stadyumu Vodafone Park’ın, 2019 UEFA Süper Kupa finaline konut sahipliği yapması, yalnızca kulübümüz değil, ülkemiz açısından çok ehemmiyetli bir büyüme… Kazançlarımız her geçen gün çoğalıyor ama yalnızca Türkiye koşullarında değerlendirmek bizim için yeterli değil. Bizim niyetimiz, dünyada laf sahibi olmak. Her geçen gün taraftar kitlemiz çoğalıyor. Geçmişimizi, ananelerimizi unutmadan gelişmek için atılan her adım, sizlerin inancı ve takviyesiyle yeni adımların cesareti olacak.

Tüm sporculara misal olması açısından futbolcu evladımız Muhammed Öztürk’e özel olarak teşekkür etmek istiyorum. Geçtiğimiz sezon UEFA Gençler Ligi’nde Napoli ile oynadığımız genç ekip maçında Muhammed ile rakibi Gennaro arasında bir kavga yaşanmış, ancak maçın ardından ikili birbirlerinden özür dileyerek sosyal medyada beraber resim paylaşmışlardı. UEFA, Muhammed Öztürk ile Gennaro’nun bu tutumunu “Respect Moment” En Hürmetli An olarak tanımladı ve mükâfatlandırdı. Maçların skorları ne olursa olsun, rakiplerimiz ya da başkaları ne yaparsa yapsın, uzun vadede kazanacak olan işte bu anlardır.

Önümüzdeki günlerin Beşiktaş ve Beşiktaşlılar için çok daha hoş ve aydınlık olacağına tüm kalbimle inanıyorum. Bizim tek emelimiz Beşiktaşlılar’ı mutlu etmek. “Efendi”lik içinde “sadakat”yı unutmadan, her geçen gün daha fazla birlik ve beraberlikle bu sezon sonunda da motorlarımızı maviliklere müddetceğiz.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile beraber majör Türk ulusunun kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin 94. sene dönümü coşkusunu yaşamaktayız. En büyük Beşiktaşlı Atatürk’nam ilke ve devrimlerinin aydınlattığı yolda azim ile ve kararlılıkla yürüyüşümüz devam edecektir. Bu vesile ile tüm Türk ulusunun Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.” 

Spor - 14:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR

 • 01
  ÇUMRA’DAN KONYA’YA KÜLTÜR GEZİSİ
  Çumra Belediyesi’nin 2014 yılında başlattığı “40 Kardeş Eğitim ve Kültür Gezileri” devam ediyor. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz, gençlere yönelik projeleri olduğunu anlattı. Oğuz, “Bu projelerimizden biri de lise düzeyi ve 12. lifeproof iphone 7 phone cases sınıf öğrencilerini öncelikli olarak kapsayan 40 Kardeş Eğitim ve Kültür Gezileriydi. iphone 7 […]
 • 02
  Sağlık Bakan Yardımcısı Öğütken:
  KONYA (AA) – Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken, organ bağışının yetersiz olması nedeniyle her yıl yaklaşık 3 bin kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. Ögütken, Konya Şeker Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Torku) çalışanlarının organ bağışına vermiş olduğu katkı dolayısıyla düzenlenen ödül töreninde, Türkiye’de organ nakli çalışmalarının verimliliğini arttırmak amacıyla 2000’li yılların başlarında bakanlığın koordinasyonu ve […]
 • 03
  Konya-Antalya yolunda ulaşıma kar engeli
  İç Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan en kısa yol konumundaki Konya-Antalya yolunda akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sonrası ulaşım güçlükle sağlanabildi.
 • 04
  Spor Toto Süper Lig
  Spor Toto Süper Lig’in 22.
 • 05
  İlk yardım eğitimi neleri kapsar
  Kazalar, insanın önüne geçemediği doğal olaylardır. Bunlar, bazen afet, bazen doğa kaynaklı olaylardır ve bazen de insanın sebebiyet verdiği olaylar olabilmektedir. Yangın, afet, sel, deprem gibi doğa olayları karşısında insanın yapabileceği en önemli şey, öncesinden tedbir almaktır, bu tip olaylar öncesinden haber alınabilecek durumlar olmadığı için öncesinde önlem almak bir anlamda daha az kayıp ile […]