12° Parçalı az bulutlu
 • EURO 6.58
 • DOLAR 5.69

Konya SMMMO, 1. Yaza İlk Adım Eğitim Seminerini Antalyada yaptı

Yaza Birincil Adım Eğitim Semineri Antalya’da gerçekleştirildi.Konya SMMMO göre düzenlenen 1.
Konya Haber - 6 Mayıs 2017 15:17 A A

Yaza Birincil Adım Eğitim Semineri Antalya’da gerçekleştirildi.

Konya SMMMO göre düzenlenen 1. Yaza Birincil Adım Eğitim semineri 350 mali müşavirin katılımıyla Antalya’da bir otelde gerçekleştirildi.

Programın başlangıç konuşmasını yapan Konya SMMMO Başkanı Seyit Faruk Özselek, “Bu sene ilk kez düzenlediğimiz Yaza Ilk Adım Eğitim Semineri başta Konya edinmek üzere Anadolu’nun 4 bir yanından gelen meslektaşlarımızla birlikte yaklaşık 350 meslektaşımızın katılımıyla gerçekleştiriyoruz. Düzenlemiş olduğumuz Yaza Ilk Adım Eğitim Semineri ve her sene Ekim ayında düzenlemiş olduğumuz Anadolu Odaları Eğitim Seminerleri ilk önce edinmek üzere meslektaşlar olarak kaynaşmamızı keza de aktüel konularda bilgilendirmemizde katkılar sağlamaktadır. Keza iş stresinden uzaklaşma imkanı bulduğumuz Yaza Birincil Adım Eğitim Seminerimiz her bütçeye hitap eden yapısıyla Türkiye genelinde marka haline getirmeyi amaçlamaktayız” dedi.

“Meslektaş ve stajyer odaklı çalışan ve bu doğrultuda projeler üreten bir kurumuz”

Meslektaş odaklı çalıştıklarını gösteren Başkan Özselek, “Konya Finansal Müşavirler Odası olarak 2 bin 300 üyesine yaklaşık 500 stajyerine hizmet veren, mesleki eğitim faaliyeti gerçekleştiren meslektaş ve stajyer odaklı çalışan ve bu doğrultuda projeler üreten bir kurumuz. Sürekli mesleki aktüel konuları peşine düşüp takip eden bu doğrultuda bilgilendirme eğitimleri düzenliyoruz. Buna en büyük örnek bugün içinde bulunduğumuz yaza ilk adım eğitim semineridir” ifadelerini kullandı.

“Metamorfoz ve dönüşümü görmezsek mesleğin geleceğini şekillendirmemiz oldukça şiddet”

Türkiye Özgürlük Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Finansal Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Sekreteri Yahya Arıkan ise “Bu etkinliklerin devam etmesini diliyorum. Hakikaten bunlara ihtiyacımız var. Özellikle bazı arkadaşlarımız mesleki pazarlamayı küçümsediği bir dönemde meslekte pazarlama eğitimini ele almanızdan nedeniyle sizi keza kutluyorum. Eğer bizler keza dünyadaki metamorfoz ve dönüşümü ayrıca de ülkemizdeki başkalaşım ve dönüşümü görmezsek mesleğin geleceğini şekillendirmemiz bir hayli kuvvet. Bakın dünya ne konuşuyor? Dijital muhasebe konuşuyor” biçiminde konuştu.

Yapılan başlangıç konuşmalarının peşinde program Erhan Karagöz’ün Mesleki Pazarlama semineri ile devam etti.

Konya Haber - 15:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR

 • 01
  ÇUMRA’DAN KONYA’YA KÜLTÜR GEZİSİ
  Çumra Belediyesi’nin 2014 yılında başlattığı “40 Kardeş Eğitim ve Kültür Gezileri” devam ediyor. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz, gençlere yönelik projeleri olduğunu anlattı. Oğuz, “Bu projelerimizden biri de lise düzeyi ve 12. lifeproof iphone 7 phone cases sınıf öğrencilerini öncelikli olarak kapsayan 40 Kardeş Eğitim ve Kültür Gezileriydi. iphone 7 […]
 • 02
  Sağlık Bakan Yardımcısı Öğütken:
  KONYA (AA) – Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken, organ bağışının yetersiz olması nedeniyle her yıl yaklaşık 3 bin kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. Ögütken, Konya Şeker Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Torku) çalışanlarının organ bağışına vermiş olduğu katkı dolayısıyla düzenlenen ödül töreninde, Türkiye’de organ nakli çalışmalarının verimliliğini arttırmak amacıyla 2000’li yılların başlarında bakanlığın koordinasyonu ve […]
 • 03
  Konya-Antalya yolunda ulaşıma kar engeli
  İç Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan en kısa yol konumundaki Konya-Antalya yolunda akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sonrası ulaşım güçlükle sağlanabildi.
 • 04
  Spor Toto Süper Lig
  Spor Toto Süper Lig’in 22.
 • 05
  Otomobil çalıp parkta çekirdek yerken yakalanan şüpheliler tutuklandı
  Durum, 22 Mayıs Pazar günü saat 21.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Aziziye Mahallesi Mevlana Müzesi karşı meydana geldi.