13° Parçalı bulutlu
 • EURO 4.93
 • DOLAR 3.99

MEDAŞ Niğde’de elektrik mühendisleri ve elektrik tesisatçıları ile buluştu

Ş.) yönetmelik değişikliği nedeniyle uygulamalar hakkında bilgilendirmek ve görüntü alışverişinde bulunmak üzere Niğde’de görüşme düzenledi.Toplantıya MEDAŞ’tan Genel Müdür Yardımcısı Halil Coşkun Tunçez, Alıcı Hizmetleri Müdürü Mustafa Sağlam, Proje ve Kamulaşt.
Konya Haber - 10 Ekim 2017 14:46 A A

Ş.) yönetmelik değişikliği nedeniyle uygulamalar hakkında bilgilendirmek ve görüntü alışverişinde bulunmak üzere Niğde’de görüşme düzenledi.

Toplantıya MEDAŞ’tan Genel Müdür Yardımcısı Halil Coşkun Tunçez, Alıcı Hizmetleri Müdürü Mustafa Sağlam, Proje ve Kamulaştırma Müdürü Ethem Konar ve MEDAŞ yetkilileri ile Niğde’de çalışan elektrik mühendisleri ve elektrikle ilgili fen adamları katıldı. MEDAŞ yetkilileri tarafından enerji talepleri, proje onayı ve tesis kabulü konularında yapılan sunumdan sonradan ortak görünüm alışverişinde bulunuldu. Bunun yanına sektör temsilcileri kadar başvuru esnasında yaşanan sıkıntılar dile getirildi.

MEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Halil Coşkun Tunçez, “Bu toplantının esas amacı, uygulamalar hakkında bilgilendirmek ve birebir işin sahipleri ile bakış alışverişinde bulunmak. Iş ortağımız olarak gördüğümüz hür elektrik mühendisleri ve elektrikle ilgili fen adamlarının sorunlarını çözmek asli görevlerimizden biridir. Eğer fakat, işimizi daha iyi hale getireceksek, bu ortak irtibat içinde olacaktır. Bu şekilde yapılan toplantılar da iletişim kurmanın en yardımsever yollarından biridir” dedi. Tunçez, toplantının tüm katılımcılarına teşekkür etti.

Konya Haber - 14:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR

 • 01
  Sağlık Bakan Yardımcısı Öğütken:
  KONYA (AA) – Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken, organ bağışının yetersiz olması nedeniyle her yıl yaklaşık 3 bin kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. Ögütken, Konya Şeker Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Torku) çalışanlarının organ bağışına vermiş olduğu katkı dolayısıyla düzenlenen ödül töreninde, Türkiye’de organ nakli çalışmalarının verimliliğini arttırmak amacıyla 2000’li yılların başlarında bakanlığın koordinasyonu ve […]
 • 02
  Konya-Antalya yolunda ulaşıma kar engeli
  İç Anadolu’yu Akdeniz’e bağlayan en kısa yol konumundaki Konya-Antalya yolunda akşam saatlerinde başlayan kar yağışı sonrası ulaşım güçlükle sağlanabildi.
 • 03
  Otomobil çalıp parkta çekirdek yerken yakalanan şüpheliler tutuklandı
  Durum, 22 Mayıs Pazar günü saat 21.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Aziziye Mahallesi Mevlana Müzesi karşı meydana geldi.
 • 04
  Spor Toto Süper Lig
  Spor Toto Süper Lig’in 22.
 • 05
  ÇUMRA İLÇE JANDARMANIN TİTİZLİĞİ İLE KISA SÜREDE ZANLILAR YAKALANDI
  Konya’nın Çumra ilçesinde yanmış otomobilde erkek cesedi bulunmasıyla ilgili 2 kişi tutuklandı. Konya’nın Çumra ilçesinde yanmış otomobilde erkek cesedi bulunmasıyla ilgili 2 kişi tutuklandı. Alibeyhüyüğü Mahallesi’nde yanmış otomobilde ceset bulunmasıyla ilgili soruşturma başlatan jandarma ekipleri, aracın Nebahat Ulukavak’a ait olduğunu belirledi. Cesedin ise kadının, bir gündür kendisinden haber alınamayan oğlu Emre Ulukavak’a (27) ait olduğu […]